O NAS

Twórcy dobrego projektu.

 

Aby nazwać się twórcą dobrego projektu trzeba się w dzisiejszych czasach trochę postarać. Mam tu na myśli projekt graficzny jak również projekt reklamowy w szerszym tego słowa znaczeniu.

„Projekt” czy też „reklama” to teraz cała wizja i całościowa koncepcja, która ma na celu sprzedaż lub promocję danego produktu. Potrzeba tu zespołu kreatywnych ludzi bo współczesny klient jest już dobrze zorientowany w tym czego oczekuje i jaki chce osiągnąć cel. Nie łatwo zadowolić dzisiejszego konsumenta. Zwykły slogan reklamowy na bilbordzie typu „Ojciec prać” już nie wystarczy. Współczesny projekt musi być zaskakujący i często działa podprogowo i wręcz trzeba na niego spojrzeć szerzej aby zrozumieć przesłanie autora.

Chciałoby się powiedzieć … Jesteśmy COOKIE PRINTERS. Jesteśmy z pasji dla tworzenia. Jesteśmy dla tworzenia z pasją. Nasze realizacje doceniło już szerokie grono naszych klientów. Zaufali nam i zostali. Dlaczego?

„Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”  cyt. Gucci

To prawda! Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie

 

 

 

Piszą o nas:

Kanadyjskie BIG PICTURE – Artykuł o świetnym tytule „DONT RAIN ON MY PARADE” miło że zauważono nas nawet w Kanadzie – Dziękujemy

OOH MAGAZINE Print & Win o kreatywnym druku w niełatwych warunkach | CASE STUDY – Dziękujemy

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *